Blogs

KLAR turi gyvenimo viziją ir taisykles

Mes turime savo viziją ir gyvenimo taisykles, nes norime kad KLAR nebūtų dar viena iš daugybės namų higienos prekių linijų. Norime pakeisti nusistovėjusius įpročius ir pamatyti tvaresnį rytojų.

Norime paskatinti žmones veikti, nes kiekvienas, perkantis mūsų produktus, bent truputėliu prisideda prie aplinkos išsaugojimo. Siekiame tapti simboliu idėjos, kaip keisdami kasdienius įpročius galime sulaukti šviesesnės ateities. Kiekvieną dieną po mažą žingsnelį.

Tik priimdami teisingus sprendimus ir į aplinką žiūrėdami holistiškai sugebėsime prisidėti prie tvaresnio rytojaus. Prieš kiekvieną poelgį privalome įvertinti pasekmes: kaip tai paveiks mūsų aplinką, mūsų organizmą ar visą pasaulį. Taip, toks mąstymas komplikuoja daugelį procesų, bet būtent taip norime prisidėti prie saugesnio, ekologiškesnio ir švaresnio pasaulio.

Kasdien mes geresni

Mes nuolat stengiamės tapti draugiškesni aplinkai, švaresni, švelnesni savo kūnui ir planetai. Mes dirbame laikydamiesi dvylikos žaliosios chemijos principų, kategoriškai pasisakome prieš vienkartinius produktus, palaikome perdirbimą, daugkartinį vartojimą ir nenaudojame nereikalingų chemikalų.

Privalome gerai atrodyti, gerai dirbti, gerai jaustis ir pasiūlyti aplinkai draugiškesnį pasirinkimą sau ir planetai. Aukšta produktų kokybė įmanoma tik laikantis šių principų. Vis dėlto, dėmesys ekologijai negali paveikti produkto kokybės, todėl užtikriname efektyviausią produktų poveikį.
Stilius + Kokybė + Draugiškumas aplinkai = Teisingas kelias į ekologišką rytojų.

Paprasti ir atviri

Privalome būti 100 % skaidrūs ir atviri. Todėl mūsų produktų sudedamosios dalys ir jų naudojimo priežastys yra pateikiamos ant produktų etikečių, renkamės paprastą ir aiškų ženklinimą.

Didžiuojamės, kad visi mūsų produktai žymimi „Nordic Swan“ ekologiniu ženklu. Kiekvienas produkto atnaujinimas reiškia dar švaresnį sprendimą.