Blogs

Mūsų pakuotės perdirbamos. Žinoma!

Visų KLAR produktų pakuotės gaminamos iš 100 % perdirbto plastiko. Kam gaminti iš naujo, jei galima panaudoti tai, kas jau buvo pagaminta? Vėl ir vėl.

Kuriant aplinkai draugiškų produktų liniją, reikia nepamiršti, kad svarbu ne tik pats produktas, bet ir jo pakuotė. Norint pasirūpinti švaresne ateitimi, privalome perdirbti viską, ką tik įmanoma. Visiems planetos gyventojams bus geriau, jei ekonomika suksis ratu ir mes atsikratysime „panaudojau ir išmečiau“ mentaliteto.

Mūsų pakuotėms naudojamas plastikas yra 100 % perdirbamas, todėl tuščią pakuotę būtinai išmeskite į plastiko rūšiavimo konteinerį. Kam švaistyti tai, ką galima panaudoti vėl ir vėl? Grąžinkite mūsų pakuotes į gamybą!

Etiketė taip pat – iš atsinaujinančio šaltinio

Net mūsų produktų etiketės yra gaminamos iš biologiškai greitai atsinaujinančios medžiagos. Etiketės plastikas išgaunamas iš lengvai kultivuojamų augalų, o ne iš iškastinio kuro. Įprastai plastikas gaminamas iš naftos produktų, kurių susidarymui reikia milijonų metų. Naudodami naftą dabartiniais tempais jos išteklius pabaigsime iki 2060-ųjų. Be to, naftos gavyba didina šiltnamio efektą sukeliančių dujų išsiskyrimą ir skatina klimato atšilimą. Dėl šių priežasčių etiketėms naudojame augalinės kilmės plastiką.

Ekologiškas kamštelis – jau greitai

Šiuo metu iš perdirbto plastiko bandome pagaminti ir butelių kamštelius. Perdirbto plastiko rinka vis dar jauna, todėl nelengva gauti tinkamos kokybės medžiagų, reikalingų gana sudėtingoms purkštukų kamštelių konstrukcijoms. Tačiau rinka keičiasi kasdien, todėl manome, kad netrukus turėsime galutinę perdirbto kamštelio veriją.

Mainais prašome plastiko

Mums labai praverstų susigrąžinti visą mūsų panaudotą plastiką, todėl prašome Jūsų rūšiuoti atliekas panaudotus butelius išmetant į plastiko rūšiavimo konteinerius. Jums nereikia ardyti ar plauti butelio – tiesiog išmeskite jį į atitinkamą konteinerį. Kuo daugiau perdirbamo plastiko bus mūsų aplinkoje, tuo lengviau galėsime išlikti ekologiški.