Blogs

KLAR produktai tinka veganams

Žmonės vis dažniau renkasi veganų ar vegetarų gyvenimą ir ši kryptis mums labai svarbi. Vartotojai tampa sąmoningesnį, jie vis dažniau galvoja apie tai, kaip jų vartojimas veikia pasaulį, todėl veganiškų produktų populiarumas auga. Būtent todėl mūsų produktai kuriami taip, kad nekenktų gyvūnams ir gamtai.

Ką reiškia būti veganu?

Buvimas veganu – tai gyvenimo būdas dėl etinių įsitikinimų gerbiant viską, kas gyva. Todėl veganai atsisako produktų, kurie bent iš dalies gaminami iš gyvūnų.
Veganų pasirinkimas – ne tik valgyti vien augalinės kilmės maistą, atsisakant visko, kas susiję su gyvūnais: kiaušinių, pieno produktų, bet ir nesirinkti gaminių iš gyvūnų odos, kailio, šilko ar vilnos.

Ką turime omeny sakydami, kad mūsų produktai veganiški?
Veganiškas produktas – tai toks, kurio sudėtyje nėra jokių su gyvūnais susijusių ingridientų. Tai taip pat reiškia, kad produktas nebuvo bandomas su gyvūnais.

Ar produktas veganiškas?

Kalbant apie maistą pakankamai lengva išsiaiškinti, ar produktas veganiškas. Tiesiog reikia atkreipti dėmesį, ar tarp sudedamųjų dalių nėra gautų iš gyvūnų (pieno, kiaušinių, mėsos). Bet sužinoti, ar veganiški kiti produktai, gali būti ne taip paprasta.

Norint sužinoti, ar produktas veganiškas, reikia skaityti sudedamųjų dalių sąrašą ir įsitikinti, kad jame nėra gyvulinės kilmės medžiagų. Žinoma, ne visada tiksliai žinome, ką reiškia viena ar kita cheminė formulė, todėl veganiški produktai paprastai būna pažymėti „vegan“ simboliu.

KLAR produktų linija yra veganiška

Galime didžiuotis, kad mūsų produktai yra 100 % veganiški. Visi KLAR produktų linijos gaminiai pasižymi efektyvumu, geru kvapu, kruopščiai atrinktais ingredientais, juose nėra bereikalingų chemikalų. Nė vienas mūsų produktas nebuvo bandomas su gyvūnais, mes nenaudojame jokių gyvulinės kilmės medžiagų.