Blogs

Efektyviausias būdas nuvalyti dušo sieneles

Kalkės, muilas, dušo želė, šampūnai, kondicionieriai ir dar begalė kitų priemonių storu sluoksniu nusėda vonioje ar ant dušo sienelių. Nepaisant to, kad mes naudojame maloniai kvepiančias ir putojančias priemones, kad taptume švaresni, visa tai nusėda duše kaip nešvarumai.  O jeigu mes patys purvinomis ar žemėtomis kojomis įlipame į dušą…  Visas šis purvas ir prausimosi priemonių likučiai kaupiasi. Tokiame nešvariame duše ar vonioje tikrai nėra malonu maudytis. Dalinamės keliais valymo patarimais, kaip vėl paversti dušą malonia ir švaria prausimosi vieta.

 

Pažinkite savo priešą

Prieš kibdami į darbus, susipažinkite su savo priešu – nešvarumais. Ant dušo sienelės jūs matote kalkes, muilo likučius, riebalus ir kitas daleles. Tikriausiai jau spėjote įsitikinti, kad paprasto vandens nepakanka jiems pašalinti.  Nors ir atrodo, kad spalvotos dušo želė likučiai ar putos pasiduoda vandens srovei. Bet kalkių nuosėdos išlieka. O joms pašalinti reikia specialių priemonių.

 

Kuo valyti dušo sieneles?

Kalkėms nuo dušo sienelių valyti prireiks kokybiško valiklio. KLAR vonios valiklis efektyviai valo kalkes, vandens nuosėdas, muilo likučius, kitus vonios kambario paviršių nešvarumus. Ši priemonė pagaminta iš kruopščiai atrinktų medžiagų, be nereikalingų chemikalų. Tad ji draugiška aplinkai, bet negailestinga nešvarumams. Purškiamas produktas putoja, o toks veikimo principas sumažina purškiamą dulksnojimą iki 98,6 proc.

Patogiausias būdas naudoti KLAR vonios valiklį – papurkšti priemonės ant šluostės arba nuimti purškimo galvutę ir pamirkyti šluostę. Šluoste nuvalykite dušo sieneles bei duris ir nuplaukite tekančiu vandeniu.

O jeigu norite maksimalaus rezultato, nuvalykite dušo sieneles sausa šluoste. Papildomai galite naudoti KLAR veidrodžių ir stiklų valiklį

 

Slaptas chemiko triukas

KLAR chemikas Bengtas atskleidė dar vieną paslaptį, kuri padės atsikratyti kalkių ir kitų nešvarumų – jums prireiks tualeto valiklio. Šiuo atveju turite būti kur kas atsargesni, kad valiklio nepatektų į akis ar jis nesudirgintų odos. Bet prieš išbandydami šį metodą, įsitikinkite, kad jūsų dušas ir jo sienelės yra atsparios rūgštinėms valymo priemonėms. Jeigu mėginsite šį metodą, venkite tualeto valiklio patekimo ant plytelių.

Valiklį užpurkškite ant šluostės arba dušo sienelės. Jeigu nešvarumų yra daug, užpurškę priemonę palikite ją įsigerti kelioms minutėms. O tada viską nuskalaukite vandeniu. Tik būkite atsargūs, kad priemonės nepatektų į akis!

P.S. Jeigu nesate tikri dėl produkto naudojimo, atidžiai perskaitykite jo etiketę. Jeigu jūsų vonios kambaryje ar duše yra rūgščiai jautrios medžiagos (marmuras, natūralus akmuo, emalis), verčiau nenaudokite tualeto valiklio dėl jo pH. O jeigu nusprendėte valyti šiuo būdu, išbandykite ant mažo paviršiaus ploto, kad nepridarytumėte žalos.